+420 604 379 558

Stěhování skladu a kanceáře firmy

Partners

Stěhování firem

Při stěhování firmy budeme dbát na to, aby chod Vaší firmy nebyl narušen a budeme se řídit Vašimi pokyny.

OBJEDNAT STĚHOVÁNÍ FIRMY >

Zajišťujeme stěhování velkých i malých firem s ohledem na plynulost provozu. Provádíme stěhování kanceláří, skladů i celých pracovních komplexů. S klientem bezplatně provedeme cenovou kalkulaci a obhlídku stěhovaných prostor, tím pádem budeme schopni domluvit termín a podmínky stěhování a v neposlední řadě stanovíme fixní cenu, která se během stěhování nemění, a Vy tak budete mít náklady na stěhování pod kontrolou.

Spojením profesionálních stěhováků a dostatečného vybavení pro stěhování vám garantujeme rychlé a bezpečné přestěhování vaší společnosti.

Hmotné pojištění vašich věcí během samotného stěhování bereme jako samozřejmost a ke každé zakázce jej poskytujeme zdarma.

CENA JE STANOVENA DLE POTŘEB A PŘÁNÍ KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA INDIVIDUÁLNĚSTĚHOVÁNÍ FIREM A SPOLEČNOSTÍ

Garantujeme

Sestavíme Vám přesnou kalkulaci

Sestavíme Vám přesnou kalkulaci

Připravíme Vám plán stěhování

Připravíme Vám plán stěhování

Vše zabalíme, odvezeme, vybalíme

Vše zabalíme, odvezeme, vybalíme

Nabízíme pronájem skladových prostor

Nabízíme pronájem skladových prostor

Budeme se řídit Vašimi pokyny

Budeme se řídit Vašimi pokyny

Nebude narušen chod firmy

Nebude narušen chod firmy

STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ SKLADŮ A FIREMNÍCH POBOČEK

Firma stěhování DAR Vám poskytuje veškeré služby spojené se stěhováním firmy, ale i vyklízením skladů a dopravou na profesionální úrovni. Převážíme všechny typy nákladu po celé České republice s centrálou pro Kyjov, Hodonín, Břeclav, Vyškov a Uherské Hradiště.

Máme k dispozici kvalitní stěhovací vozy všech typů a velikostí. Náš kolektiv profesionálů je vám k službám denně 24 hodin / 7 dní v týdnu!

Cena je stanovena dle potřeb a přání každého zákazníka individuálně. Buď jako cena za zakázku dle dohody ze zákazníkem. Nebo dle hodinové sazby.

Darek Truschinger