+420 604 379 558

Stěhování bytů a domů

Partners

Stěhování domácností

Zajistíme všechny potřebné náležitosti k Vašemu spokojenému a bezpečnému přestěhování.

OBJEDNAT STĚHOVÁNÍ DOMÁCNOSTI >

Stěhování domácností je naší nejvíce poptávanou službou. Bohaté zkušenosti se stěhováním bytů a rodinných domů z nás udělaly opravdové profesionály v oboru. Ať už chcete přestěhovat jeden kus nábytku, pokoj nebo celý dům, jsme Vám plně k dispozici. Stejně jako u ostatních typů stěhování doporučujeme začít cenovou kalkulací a prohlídkou stěhovaného objektu. Obojí poskytujeme zdarma. Vám, i naší společnosti, to velmi usnadní následnou práci. V návaznosti na kalkulaci budeme schopni určit náročnost stěhování, domluvíme se na počtu stěhováků, velikosti auta, případném zapůjčení obalového materiálu apod.

Díky tomu budeme schopni přesně určit cenu, která se během stěhování nemění. Budete si tak moci předem naplánovat, na kolik Vás stěhování vyjde. Ať už jste se rozhodli pro tzv. stěhování na klíč, to znamená, že vás stěhování nebude stát žádnou práci, a my provedeme vše od zabalení stěhovaných věcí až po jejich vybalení na novém místě, či dáte přednost finanční úspoře a s částí práce nám pomůžete, jsme plně otevřeni k jakékoliv variantě s cílem stoprocentně vyhovět vaším požadavkům. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

CENA JE STANOVENA DLE POTŘEB A PŘÁNÍ KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA INDIVIDUÁLNĚ


Stěhování domů a bytů

Garantujeme

Náš technik Vám sestaví přesnou kalkulaci

Náš technik Vám sestaví přesnou kalkulaci

Dle objemu zajistíme potřebná auta a personál

Dle objemu zajistíme potřebná auta a personál

Zajistíme bezpečnost přepravovaných předmětů

Zajistíme bezpečnost přepravovaných předmětů

Garantujeme kompletní pojištění

Garantujeme kompletní pojištění

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Vyhovíme všem Vašim požadavkům

Vyhovíme všem Vašim požadavkům

STĚHOVÁNÍ BYTŮ A DOMŮ

Firma stěhování DAR Vám poskytuje veškeré služby spojené se stěhováním domácností, firem, ale i vyklízením bytových prostor a dopravou na profesionální úrovni. Převážíme všechny typy nákladu po celé České republice s centrálou pro Kyjov, Hodonín, Břeclav, Vyškov a Uherské Hradiště.

Máme k dispozici kvalitní stěhovací vozy všech typů a velikostí. Náš kolektiv profesionálů je vám k službám denně 24 hodin / 7 dní v týdnu!

Cena je stanovena dle potřeb a přání každého zákazníka individuálně. Buď jako cena za zakázku dle dohody ze zákazníkem. Nebo dle hodinové sazby.

Darek Truschinger

© 2017 Copyright STĚHOVÁNÍ DAR bytu a domů Hodonín Břeclav Kyjov Vyškov a Uherské Hradiště | Tvorba firemního webu | SEO 321

Nahoru