+420 604 379 558

Mezinárodní stěhování

Partners

Mezinárodní stěhování

Naše firma Stěhování Dar stěhuje byty, rodinné domy, kanceláře, výrobny, těžká břemena do zahraničí a ze zahraničí. Stěhujeme do všech států Evropské unie i mimo EU. Zajistíme k transportu veškerou potřebnou dokumentaci.

OBJEDNAT MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ >

Nabízíme stěhování "na klíč" nebo jen přistavíme auto s řidičem. K mezinárodnímu stěhování vystavujeme podrobný soupis stěhovacích věcí v češtině i v angličtině. Veškeré věci vzhledem k větší vzdálenosti pečlivě zabalíme. Rozsah služeb je dle přání zákazníka. Naši pracovníci zabalí a případně i demontují nábytek. Je možné se domluvit, že i na místě vykládky následně vše smontujeme. Připravíme veškeré potřebné podklady a tím pádem bude Vaše mezinárodní stěhování bez starostí.

Mezinárodní stěhování mimo EU - Pro stěhování mimo EU je nutné vyplnit několik formulářů potřebných k transportu. Veškerý náklad musí projít proclením až následně může být auto vyloženo. Pokud nebudou předměty zabaleny naší firmou, následné reklamace na poškození během transportu nebudou uznány. Pojištění celého stěhování je samozřejmostí. Pojistnou smlouvu naleznete zde. Zavolejte a vše Vám připravíme. Kvalitní a důkladnou přípravou Vám ušetříme čas i peníze.